Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PORAŻKA WÓJTA Z ZAKRZÓWKA PRZY ODWOŁANIU SKARBNIKA

Utworzony przez Kamil, 11 stycznia 2019 r. o 14:34
joziu, twoje ostatnie spotkanie z radnymi bylo ochydne radni, ktorzy podpisaliscie na ostatnim spotkaniu pakt z diabłem popelniliscie najwiekszy blad w dzialalnosci spolecznej To co mowil wojt na temat skarbnika na tym chorym spotkaniu z grupa 9 radnych juz ujrzalo swiatlo dzienne i bedzie wspominane jako dzien wstydu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę spodziewaliście się mądrości po tym człowieku ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na te rozmowy z rada trza bylo zaprosic Anke a takze Lemieche Joziu najlatwiej mowic nieprawde i oskarzac jak inni nie moga sie bronic Jestes bardzo bojazliwy, coraz wiecej w tobie lęku Widzimy to wszyscy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwracam sie do radnych, nie wierzcie w te glupoty ktore wam jozio opowiada. Tylko idzcje do skarbnika i pogadajcie jak partnerzy Ona Wam wszystko wyjasni.  Naganie z sesji dalej jest nieslyszalne Ludzie wezcie jutro na sesje wszystko co nagrywa oj bedzie sie jutro działo! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Potocki - dosyć tej kliki . W poprzedniej kadencji starego wójta też byli pracownicy zwalniani . Teraz niektórzy mieszkańcy są sterowani przez byłego maja dyktowane pytania przez niego i ciemniaki zadają je na sesjach . I w ten sposób dokuczają nowemu Wótowi . Biada im . Zapłacą za to .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla Pani Jasi Michalskiej .Wiemy, że bedzie się Pani zajmowała pracą a nie plotkami .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będę wymieniać nazwisk , ale niektórzy RADNI są bardzo fałszywi dla Pana Wójta utrzymują kontakty i donoszą do starej władzy na niego -wstyd .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!! nie wiedziałem ,że stary wójt ma na imę WANDA - ale jaja - ha ha ha . Ale prostaków boli ,że przegrali .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak zwlaszcza ze jest w kwiecie wieku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbyszku a Ty nie Jesteś czasem sterowany? ☺️ P.s. Jedyna osoba, która ma dyktowane to chyba Ty....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale mi przegrana . Takimi sposobami to zadna wygrana. Czemu na 1 sesji nie byl taki madry. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wójcie jestesmy my mieszkańcy gminy z Panem - proszę się nie stresować na innych sesjach i byc opanowanym . Jak najpredzej niech Pan bierze Vice wójta bo te hieny z poprzedniej kadencji wygryza pana . Musicie być silni . Bo tacy jak Zgrzyt są bardzo złośliwi i umieja dokuczyć .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SĄSIEDZIE WYPOWIADAJ SIĘ TYLKO SWOIM IMIENIU PO CO JEDNEGO WICE WÓJTA JAK MOŻNA WZIĄĆ DWÓCH I GENEROWAĆ KOSZTY. JAK KTOŚ SOBIE NIE RADZI TO POPROSTU MA HONOR I ODCHONI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś ma honor pani zgrzyt to godzi się z przegraną .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wójcie jak tylko będę w Zakrzówku to powiem panu i wszystkim pracownikom w Gminie kto kryje się pod pseudonimem Zgrzyt " i sprawiedliwy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pewna, że p.wójt tu nie wchodzi nie nie tytła się w tym bagnie.Wstyd mi za tych, co tryskają żółcią, jadem i nienawiścią. Jeśli pan tu zagląda wójcie, to proszę się nie przejmować tymi dwoma, może trzema osobami co tu tylko zmieniają nicki.Osiągnął pan dużo w swoim życiu sam,dał pan radę, da pan radę i teraz a tych tu krzykaczy po prostu ignorować.Chołota lubi krzyk i smród...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wójcie jak tylko będę w Zakrzówku na targu to powiem panu i wszystkim pracownikom w Gminie kto kryje się pod pseudonimem zbyszek, ja, henryk sąsiad, sąsiad, mieszkaniec i pozostali to jest trzy ososby które piszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale mi przegrana . Takimi sposobami to zadna wygrana. Czemu na 1 sesji nie byl taki madry.
 Bo teraz falszywa Ela mu napisala na kartce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I odwolali. Poddali sie naciskom i szantazom. Trudno. Niech ludzie zobacza jak obecna wladza traktuje ludzi. Bo jak to bylo, za pozno wplacila pieniadze mimo ze byl jeszcze termin i rzucila kluczami pomimo ze nimi nie rzucila. To jest powod do odwolania skarbnika gminy. Dobrze ze wszystko jest nagrywane. Jak co jiektorzy sobie obejrza to bedzie im conajmniej glupio. Ale trudno. Chcial to odwolal i takie czasy tetaz nastaly. Nie podobasz sie albo jestes z poprzedniej tzw ekipy to pod grozba utraty pracy czy przegranego przetargu czy nagminnych kontroli poddasz sie i wbrew sobie zaglosujesz za chorym pomyslem. Wrocily praktyki z okresu szukania hakow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
własnie minął okres szukania haków....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 66

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...